ÜRÜN ARAYIN ПОИСК ПРОДУКТА SEARCH PRODUCT البحث عن المنتجات

Gizlilik İlkeleri

 

Müşterinin, AYDINLAR TEKSTİL TIC. ve SAN. LTD. ŞTİ. (Aydinlarbebe.com) ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için onay verildiğini kabul etmiş olur.

AYDINLAR TEKSTİL TIC. ve SAN. LTD. ŞTİ.  (Aydinlarbebe.com), üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı AYDINLAR TEKSTİL TIC. ve SAN. LTD. ŞTİ.  (Aydinlarbebe.com) kesinlikle sorumlu değildir.

AYDINLAR TEKSTİL TIC. ve SAN. LTD. ŞTİ.  (Aydinlarbebe.com), müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, Firma, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. AYDINLAR TEKSTİL TIC. ve SAN. LTD. ŞTİ.   bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde AYDINLAR TEKSTİL TIC. ve SAN. LTD. ŞTİ.  (Aydinlarbebe.com) veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Aydinlarbebe.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Aydınlar Tekstil  Tic. ve San. Ltd. Şti.